Nowoczesny komfort snu,czyli kilka słów o materacach kieszeniowychGwarancją udanego wypoczynku jest optymalnie dobrany, wygodny materac. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, jednak obecnie największą popularnością i powodzeniem cieszą się materace kieszeniowe. Jest to nowa, unowocześniona wersja znanych nam materacy sprężynowych.
 

Materac kieszeniowy,czyli jaki ?

Model ten, tak jak jego poprzednik, również kryje w sobie sprężyny. Mają one jednak mniejszą średnicę i nieco inny kształt. Każda ze sprężyn jest umieszczona w specjalnej materiałowej kieszonce. Sprężyny nie są ze sobą połączone i pracują niezależnie dzięki czemu dostosowują się punktowo do ciała,a komfort użytkowania jest o wiele wyższy. Wkład kieszeniowy połączony jest z warstwami różnych pianek lub materiałów, czyli okrywą wierzchnią materaca. Sprężyny kieszeniowe odpowiadają za sprężystość, elastyczność i podparcie kręgosłupa,a warstwa wierzchnia za odpowiednią wentylację. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala osiągnąć maksymalną ergonomię w użytkowaniu materacy. Materace kieszeniowe oferują również szeroką gamę stref twardości. 

materac-mind-impression

Zalety modelu 

Materace kieszeniowe są najlepszą ofertą na rynku, którą pragniemy Państwu zaprezentować w naszym sklepie https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14. W parze idą tu najwyższa jakość, trwałość, uniwersalność i przystępna cena.