FOTOGRAFIA ŚLUBNA - gdzie szukać fotografa?FOTOGRAFIA ŚLUBNA - gdzie szukać fotografa?

Dziedzina, która stale się rozwija, unowocześnia, zmienia na lepsze. Fotograf musi więc iść z duchem czasu, nadążać za nowinkami, trendami, prądami. Stale się dokształca, uczy nowych rzeczy, musi być otwarty na rozwój i nowe techniki. Dlatego najlepiej wybrać młodego, zdolnego fotografa, który sprosta wszystkim naszym wymaganiom i kaprysom. Jeśli nie mamy faworyta, a nagli nas podjęcie decyzji odnośnie fotografa, warto zaglądnąć do Internetu. Na hasło "Fotografia ślubna Kielce", wyszukiwarka Google "reaguje" wyświetleniem odpowiedzi zawierających namiary na fachowców z Kielc i okolic. Wśród tych informacji znajdziemy między innymi: ofertę danego fotografa, jego twórczość, kilka słów biografii. Dzięki temu poznajemy człowieka, rysuje się nam obraz tej osoby, jego zdolności, czy technika. PO zapoznaniu się z sylwetkami tych osób, pozostaje nam tylko podjęcie decyzji i umówienie się na podpisanie papierów.

http://www.nasdwoje.com.pl/ - przykład strony Fotografa ślubnego z Kielc. W google znajdziesz dowolnego fotografa z obojętnie jakiego miasta. Fotograf tego typu może wykonać zlecenie nie tylko ślubne, ale także z remontu, budowy itp.

SALA WESELNA


Temat bardzo ważny, który powinien być przedyskutowany już na początku naszej organizacji. Lokal, który się nam podoba, powinien spełniać podstawowe funkcje takie jak: estetycznie urządzony, z dala od miejskiego zgiełku, smaczne, domowe jedzenie, miła obsługa i atrakcyjne ceny.

Orkiestra/zespół


Powinni być to starannie wyselekcjonowani muzycy, którzy potrafią porwać każdego do tańca. Nie ma mowy o używaniu playbacku, ma być to występ na żywo. Powinniśmy mieć wpływ na repertuar grany przez naszą kapelę, aby muzyka przez nich grana, była muzyką do tańczenia i zabawy.
My, jako organizatorzy i gospodarze uroczystości i przyjęcia, powinniśmy zabrać ze sobą w dniu ślubu dobry humor i być pozytywnie nastawieni. Zamartwianie się i panikowanie może nam popsuć celebrowanie tego dnia, a także bliskim nam osobom. Jest to wyjątkowy dzień w życiu, jeden jedyny, niepowtarzalny, nie możemy pozwolić, aby coś albo ktoś nam go popsuł. Jeśli wcześniej dostatecznie przyłożyliśmy się do organizowania, nie powinno być żadnych przykrych niespodzianek w dniu ślubu.